Activiteitenkalender 2018/2019

21 november 2018 Nieuws

Onze commissies hebben zich gebogen over de activiteitenkalender voor de rest van dit jaar en voor volgend jaar.  De activiteitenkalender staat nu ook op deze website. Bent u nog geen lid meld u zich dan aan. Iedereen wonende in onze wijk is van harte welkom! Voor verdere informatie en het laatste nieuws kunt u een kijkje nemen verder op deze website. Ook als u zich wilt aanmelden voor een van de commissies bent u van harte welkom, want zowel goede ideeën als helpende handen zijn er nooit teveel. U kunt daarvoor een mail sturen aan info@grootdobbelmannduin.nl

Ten opzichte van voorgaande jaren zijn enkele wijzigingen en vernieuwingen aangebracht. Er is geprobeerd om er een evenwichtig – geen overspannen – schema van te maken. Zo zijn er voor de rest van dit jaar en begin volgend jaar geen wijkactiviteiten meer gepland. Velen hebben het in die periode immers meer dan druk genoeg. We zien elkaar dan weer voor het eerst op de Pubquiz van zaterdag 9 februari. Voor de afwisseling is er volgend jaar geen Golftoernooi. Zoals gebruikelijk zullen wij onze leden voorafgaand aan ieder evenement per mail nader informeren over het exacte hoe, wat en waar van de komende activiteit.

Geef een reactie