Wij wensen iedereen prettige Kerstdagen en een gelukkig 2019

22 december 2018 Nieuws

Onze wijkvereniging Groot Dobbelmannduin wenst jullie a Merry Christmas & a happy new year. Onze wensen samen met onze agenda voor 2019 hebben wij als kerstkaart bij alle bewoners van onze wijk, leden zowel als niet-leden, in de bus gedaan. Een nieuw initiatief van onze activiteiten commissies. Meer dan de helft van de bewoners van onze wijk (Huis ter Duinstraat – Prins Hendrikweg – Oude Zeeweg) is lid van onze vereniging. Deze buitengewone deelname geeft aan dat bewoners het leuk vinden om er met elkaar een fijne wijk van te maken en die ook zo te houden. Toch zijn er nog steeds bewoners, die soms al lange tijd in Groot Dobbelmannduin wonen, die zich het bestaan van onze vereniging niet realiseren. Stel dat jullie zulke bewoners tegenkomen maak hen er dan op attent dat iedereen meer dan harte welkom is. Huiseigenaren of -huurders. Het maakt niet uit. Bewoner zijn is voldoende! Ook als iemand mee wil doen als commissie- of bestuurslid dan ben je meer dan van harte welkom. Roulatie geeft nieuwe frisse idee├źn en vergroot de draagkracht. Het is ook een ideale wijze om in korte tijd veel andere bewoners te leren kennen. Schroom dus niet! Op deze website is te vinden wat wij zoal doen; welke commissies er zijn en hoe je je kunt aanmelden.

Geef een reactie