Sinterklaas komt langs in onze wijk!

9 november 2019 Nieuws

Wijkbewoners opgelet! Onze Goedheiligman heeft laten weten ook in onze wijk langs te komen. Op zondag 24 november 2019 is het zover.
Voor wie: deze activiteit is bedoeld voor kinderen van circa 3 tot 8 jaar. Ook dit jaar nodigen we graag de kleinkinderen uit van de grootouders die in de wijk wonen. 
Wanneer: Zondag 24 november van 15.00 uur tot 16.00 uur (wees op tijd)
Waar: Prins Hendrikweg 26

Op het Sinterklaasbezoek houdt de Sint een gesprekje met het kind voordat hij/zij een cadeautje krijgt. Hieronder kunt u per kind in drie of vier regels iets vertellen over het kind wat leuk is om te weten voor de Sint. De Sint is dol op positieve verhaaltjes.

Vóóraf inschrijven op de activiteit is écht nodig om kinderen niet teleur te stellen zonder cadeau en verhaal. Dus graag de aanmelding mailen naar kids@grootdobbelmannduin.nl tot uiterlijk zondag 17 november. Voor kinderen die later worden aangemeld kan de Sint helaas geen cadeau meenemen

Met hartelijke Sinterklaas groeten van de KinderSocie

Geef een reactie